Оснащення

Компанія оснащена власною електротехнічною лабораторію (ЕТЛ-35К), бензогенераторними установками потужністю від 5 кВт до 12 кВт, сертифікованими приладами та інструментарієм.

Електротехнічна лабораторія має свідоцтво про акредитацію, здійснює монтаж та вимірювання усіх типів волоконно-оптичних і мідних кабелів зв’язку, будівництво і монтаж регенераційних пунктів, контрольно-вимірювальних пунктів, а також вхідний, операційний і приймальний контроль під час будівництва лінійних споруд.

Під час виконання будівельно-монтажних робіт використовується сучасна вимірювальна техніка. За рахунок постійного оновлення парку приладів та техніки поставлені завдання виконуються швидше і якісніше.

Для успішного і своєчасного будівництва ліній зв’язку та прокладання інженерних комунікацій компанія сформувала механізовані колони, які оснащені механізмами для прокладання комунікацій безтраншейним та традиційним (відкритим) методами. Метод горизонтально направленого буріння застосовується для будівництва нових і відновлення існуючих трубопроводів. Для виконання проколів використовуються нові установки власного виробництва.

Напрямок «Виробництво» оснащений відповідними токарно-гвинторізними, фрезерувальними, вертикально – свердлильними, заточними верстатами, механічними пилами, гільйотинами та ін.

Для перевезення вантажів по території України компанія має наступний склад автомобільної та спеціальної техніки таких марок: УАЗ , ГАЗ, ЗИЛ, КАМАЗ, КРАЗ, ВАЗ, ЗАЗ, FAW, MAN, GAUL, KOGEL, KRONE, ZEPPELIN, GRABENMAISTER, VERMEER, DITCHWITCH, ЧТЗ, ХТЗ, ЮМЗ (Борекс), Бортрекс, Сhevrolet, Renault, Hyundai, Subaru, Toyota.