+380678157335

Про компанію

Компанія виконує роботи з прокладання комунікацій для забезпечення якісної, надійної та ефективної роботи наших клієнтів.

Професійно і з почуттям відповідальності вирішуємо завдання будь-якої складності.

Використовуємо і впроваджуємо інноваційні технології для розвитку суспільства.

Гнучкість і своєчасність - основа нашої ефективності!

Виконуємо проколи під дорогами (залізницями, озерами, річками, комунікаціями, під природними і штучними перешкодами та ін.) Методом горизонтально направленого буріння (ГНБ) і горизонтально направленого продавлювання.

Технологія застосовується для безтраншейного будівництва і відновлення підземних комунікацій (водопроводу, каналізації, газопроводу, електрокабеля, кабелів зв'язку, теплопостачання, різних трубопроводів і футлярів), в разі складності або неможливості виконання робіт традиційними методами. Її використовують в будівництві нових підземних інженерних мереж, ремонтно-відновлювальних роботах існуючих трубопроводів зі збільшенням їх діаметра і пропускної здатності.

Наша компанія пропонує комплексний підхід «роботи під ключ» в проектуванні і будівництві нових об'єктів зв'язку (ліній зв'язку, що передає та комутаційного обладнання та ін.), Обслуговуванні існуючих об'єктів зв'язку, пуску та налагодженню систем передачі, здачі побудованих об'єктів в експлуатацію і подальше їх обслуговування .

Багаторічний досвід роботи з такими компаніями як:

 • ПрАТ «ВФ Україна»;
 • ТОВ «Астеліт»;
 • ПрАТ «Київстар Дж.Ес.Ем»;
 • ТОВ «Інтертелеком»;
 • ПрАТ «Датагруп»;
 • ТОВ «Євротранстелеком»;
 • МО України
 • АТ «Українські залізниці»;
 • АТ «Укртелеком»;
 • «Укравтодор»
 • І іншими мобільними операторами і замовниками.

Розгалужена структура, дозволяє компанії надавати послуги на всій території України. Компанія може створити нові структурні підрозділи в будь-якому місці.

Наше виробництво дозволяє істотно знизити вартість будівельних робіт, за рахунок використання продукції власного виготовлення. Компанія займається виготовленням окремих різновидів обладнання для методу горизонтально-направленого буріння, яке не поступається в швидкості та ефективності роботи іноземним аналогам, стоячи при цьому значно дешевше.

Також компанія пропонує залізобетонні вироби різного призначення і конструкції для будівництва комунікацій.

Компанія має власну електротехнічну лабораторію з сертифікованими приладами і інструментарієм, транспортом, землерийну і проколювальну техніку.

Електротехнічна лабораторія має свідоцтво про акредитацію, здійснює монтаж і вимірювання всіх типів волоконно-оптичних і мідних кабелів зв'язку, будівництво і монтаж регенераційних пунктів, контрольно-вимірювальних пунктів, а також вхідний, операційний і приймальний контроль під час будівництва лінійних споруд.

Для успішного і своєчасного будівництва ліній зв'язку та прокладання інженерних комунікацій компанія сформувала механізовані колони, які оснащені механізмами для прокладки комунікацій безтраншейним і традиційним (відкритим) методами. Метод горизонтально направленого буріння застосовується для будівництва нових і відновлення існуючих трубопроводів.